WYSPA LIMBO

W serialu wszystko wydaje się ładniejsze i prostsze. Ale co by było, gdyby nasze życie przeniosło się do telenoweli? Wtedy znaleźlibyśmy się na WYSPIE LIMBO. A WYSPA LIMBO, to świat pełen kolorów i tańca. W jednej chwili dominuje słoneczna salsa, by za chwilę przeistoczyć się w jazdę figurową albo lot w kosmos…

PREMIERA
Klub Dowództwa Garnizonu, Warszawa
Listopad 2021

W serialu wszystko wydaje się ładniejsze i prostsze. Ale co by było, gdyby nasze życie przeniosło się do telenoweli? Wtedy znaleźlibyśmy się na WYSPIE LIMBO.

A WYSPA LIMBO, to świat pełen kolorów i tańca. W jednej chwili dominuje słoneczna salsa, by za chwilę przeistoczyć się w jazdę figurową albo lot w kosmos… Jednak zawsze jest to życie na krawędzi. Bohaterowie, w których role wciela się aż siedmioro aktorów, niebezpiecznie lawirują stale przekraczając granice. Nie potrafią zahamować. Napędzają ich emocje, muzyka, ruch… i publiczność. Tymczasem po przekroczeniu którejś granicy każdy ostatecznie musi się zatrzymać. Czy wtedy nastąpi rozliczenie? Spektakl WYSPA LIMBO to bomba energetyczna, emocjonalny rollercoaster polany sosem z absurdu. Proste sytuacje stają się trudne… i na odwrót. Proszę wsiadać, zapraszamy.
 
TWÓRCY
Reżyseria: Jakub Pawlak
Scenariusz: Zuzanna Błońska i Jakub Pawlak
Muzyka: Daniel Zieliński
Choreografia: Blanka Miętkiewicz i Aga Bondel
 
OBSADA
INGRID – Natalia Kryger
IVANKA – Zuzanna Błońska
SLAVKO – Dawid Pietrzak
CHICA – Blanka Miętkiewicz
CHICO – Konrad Komosiński
ORALIA – Aleksandra Dudczak
LIMBOS – Adam Hadi
ORKIESTRA TEATRU PIJANA SYPIALNIA
Skrzypce – Magdalena Górska
Klarnet – Krzysztof Galbarczyk
Puzon – Piotr Tchórzewski
Kontrabas – Paweł Kielak
Perkusja – Michał Romanowski
 
CZAS TRWANIA SPEKTAKLU
75 minut
 
PARTNERZY TEATRU PIJANA SYPIALNIA
Fundacja Ferment Twórczy
Elektrownia Powiśle
Dorożkarnia